Zaokrąglona umywalka do nowoczesnej łazienki

Umywalka Flaminia MonoPlanowanie idealnej łazienki warto zacząć od umywalki, gdyż to z niej będziemy korzystać najczęściej. Producenci wyposażenia łazienek prześcigają się w ilości serii i dostępnych modeli ceramiki łazienkowej, więc może się wydawać, że znalezienie idealnej umywalki nie sprawi problemu, lecz czy na pewno tak jest?

Na rynku dostępne są  umywalki prostokątne oraz umywalki owalne, do tego dochodzą sposoby montażu, więc już na starcie trzeba zastanowić się czy bardziej odpowiada nam umywalka wisząca czy umywalka nablatowa, a może umywalka podblatowa? Jeśli dołożymy do tego kilka opcji wybicia otworu oraz opcje czy ma to być umywalka z przelewem czy bez przelewu, możemy znaleźć się w miejscu, w którym zamiast cieszyć się, że mamy fajny pomysł na łazienkę, okaże się, że myślenie nad nowym wystrojem to dla nas koszmar.
Jeśli nie możecie się zdecydować, przyjrzyjcie się ceramice firmy Flaminia, a dokładniej serii Flaminia Mono. W kolekcji Flaminia Mono znajduje się niewiele produktów, lecz zasługują na uwagę. Można tu znaleźć umywalki wiszące, bidetymiski WC, wszystkie o zaokrąglonych liniach. Pozytywnym zaskoczeniem jest możliwość wyboru kilku opcji kolorystycznych, więc pozostaje jedynie decyzja czy nasza łazienka to tradycyjna biała umywalka ścienna Flaminia Mono czy chcemy zaszaleć i wybrać inny kolor spośród dostępnych: czarny, jasny niebieski, szary lub “łupkowy”. Wydawałoby się, że seria Mono oferuje niewiele, lecz to tylko pozory.

Jeśli zainteresował Cię ten temat to zobacz też:

W serii Flaminia Mono dużą popularnością cieszy się zgrabna, niewielka umywalka wisząca Flaminia Mono MN64L

flaminia-mono-mn64lflaminia-mono-mn64l Umywalka Flaminia Mono

More related articles