Wymarzona umywalka owalna czy prostokątna?

umywalka keamag citterio 123520Nowoczesna łazienka stała się miejscem, które nie tylko służy utrzymaniu higieny osobistej, ma również pomóc nam odprężyć się po ciężkim dniu, a dobrze urządzona łazienka z pewnością nam w tym pomoże.

Projektując wystrój łazienki warto zastanowić się czy chcemy, aby przybrała bardziej okrągły czy prostokątny kształt. Proste linie i ostre narożniki ceramiki nie sprawdzą się w łazienkach, z których będą korzystały dzieci, mimo że można kupić specjalne silikonowe nakładki zabezpieczające rogi. Jednak jeśli chcemy stworzyć bardzo męski klimat łazienki, warto przyjrzeć się prostym, geometrycznym formom, które w połączeniu ze stonowanymi kolorami stworzą eleganckie, nowoczesne wnętrze.

Umywalki, bidety i toalety WC w ramach jednej serii zazwyczaj projektowane są tak, aby ich kształt był zbliżony do siebie, lecz Keramag Citterio przełamuje tę zasadę. Umywalka Keramag Citterio przybrała zarówno kształt prostokątny jak i owalny, niestety jeśli chcielibyśmy znaleźć w tej serii owalne umywalki wiszące, nie znajdziemy ich. Keramag Citterio oferuje jedynie owalne umywalki nablatowe, więc jeśli nie jesteście przekonani do tego typu umywalki, niestety pozostaje jedynie zadowolić się owalną formą dna umywalek prostokątnych.

Co ciekawe, wszystkie miski WC i bidety Citterio mają obłą formę, która nie do końca współgra z prostymi liniami umywalek i szafek Keramag Citterio. Warto jednak przyjrzeć się tej serii, gdyż nie brak jej genialnego, ponadczasowego designu, który sprawia, że ceramika Keramag Citterio przez wiele lat będzie wywoływała zachwyt.

Jeśli zainteresował Cię ten temat to zobacz:

 

Keramag Citterio Umywalka 123555 nablatowa bez przelewu

umywalka keramag ctterio 123555

Keramag Citterio Umywalka wisząca 123575

umywalka keramag ctterio 123575

Keramag Citterio Umywalka nablatowa 123655 z przelewem

umywalka keramag ctterio 123655

More related articles