Umywalki meblowe

Stylowa umywalka zamontowana na szafceNieodłącznym elementem każdej łazienki jest umywalka. W sprzedaży można znaleźć przeróżne kształty, jak i kolory. Umywalki meblowe, to jedne z najnowszych zastosowań w nowoczesnych łazienkach. Tego typu umywalki są powszechnie montowane, gdyż wyglądają estetycznie i idealnie dopełniają się z meblami łazienkowymi.

Umywalki mogą być umieszczane na różnego rodzaju szafkach, półkach z kafelek, itp. Kształt takiej umywalki zazwyczaj nie jest dowolny, gdyż musi idealnie pasować wielkością do szafki. Zakupienie tego typu umywalki wiąże się z pewnym kompromisem. Z jednej strony zyskujemy umywalkę, o jakiej marzyliśmy, a z drugiej mamy ograniczone pole wyboru szafki. Można także wybór zacząć od odwrotnej strony tzn. najpierw wybrać szafkę, a później dopasować do niej umywalkę, gdyż będzie to znacznie łatwiejsze. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się umywalka wpuszczana w blat. Nie wystaje ona za szafkę, a idealnie może się wkomponować w wycięcie.

Warto zastanowić się przed dokonaniem wyboru, która umywalka okaże się dla nas lepszym rozwiązaniem. Umywalki wpuszczane w blat mogą być bardziej stabilne, od tych umieszczonych na szafkach. Oczywiście dobór baterii nie jest ograniczony i można zamontować taką jaka będzie pasowała do wystroju łazienki.

Jeśli zainteresował Cię ten temat to zobacz też:

Umywalka meblowa KOŁO Rekord 60Umywalka meblowa KOŁO REKORD 60 cm

 

Roca Nexo - Umywalka meblowaRoca Kalahari Umywalka wisząca lub meblowa A327897000a

 

Umywalka meblowa KOŁO Solo 50Umywalka meblowa KOŁO SOLO 50 cm

More related articles