Nowoczesna retro łazienka

Duravit 1930 Umywalka  0438700030Proste, geometryczne formy, stopniowane powierzchnie, nowoczesna łazienka i retro łazienka – wiesz co łączy te wszystkie elementy? Kolekcja Duravit 1930!

Duravit niemalże 100 lat temu zaprojektował serię ceramiki łazienkowej, której wzornictwo stało się ponadczasowe. Seria Duravit 1930 to umywalki, bidety, miski WC i półki do łazienki. Ceramikę Duravit 1930 charakteryzują proste, geometryczne linie i płaskie powierzchnie, których odbijają światło nadając łazience blasku. Warto zwrócić uwagę na nowoczesną technologię towarzyszącą tej serii:

  • umywalka jak i bidet czy toaleta WC pokryte są wypalaną w ceramice powłoką WonderGliss, która przejmuje brud, sprawiając, że utrzymanie ich w czystości jest bajecznie łatwe,
  • podwieszany bidet i wisząca miska WC są wyraźnym znakiem nowych czasów stojąc w opozycji do montowanych dawniej modeli stojących.

Mimo tych nowinek stylistyka ceramiki Duravit 1930 wpisuje się w lata 20. XX wieku pozwalając stworzyć wspaniałą łazienkę retro.

Jeśli zainteresował Cię ten temat to zobacz też:

Bidety Duravit 1930

Toalety WC Duravit 1930

Umywalki Duravit 1930

More related articles