Niecka czy umywalka?

Keramag Silk Umywalka 121660 3Zastanawialiście się kiedyś co przypomina swoim kształtem ceramika? Skąd projektant brał natchnienie? Pewnie mało kto myśli o tym wybierając umywalkę czy toaletę WC do swojej łazienki.
Spoglądając na umywalki Keramag Silk można odnieść wrażenie, że są mocno osadzone w naturze. Jeśli kiedyś widzieliście stare, drewniane narzędzia, bez których nie mogłoby się obejść żadne szanujące się gospodarstwo, na pewno widzieliście nieckę – drewniane, podłużne naczynie wydrążone w jednym kawałku drewna. Umywalka Keramag Silk przypomina właśnie taką nieckę, lecz nie jest wykonana z drewna, a z nowoczesnej ceramiki. Szerokie półki boczne umywalek są charakterystyczne dla tej serii, sprawiają, że ceramika wydaje się masywna i ciężka jak porządna granitowa misa. To dziwne wrażenie ciężkości przełamuje śnieżna biel, która odbija światło. Umywalki Keramag Silk mogą zachować tę piękną biel na bardzo długo, wystarczy trochę dopłacić i wybrać model z powłoką KeraTect, która zapobiega osadzaniu się brudu. Keramag daje aż 30 lat gwarancji, że szkliwo zachowa przez ten czas wysoką gładkość powierzchni przy optymalnym czyszczeniu, w normalnych warunkach użytkowania ceramiki.
Niesamowity, nowoczesny, a równocześnie nawiązujący do przeszłości życia codziennego kształt nie pozwala przejść obok ceramiki Keramag Silk obojętnie. Prawda?

Jeśli zainteresował Cię ten temat to zobacz:

 

Keramag Silk Umywalka nablatowa 121650
Keramag Silk Umywalka 121660 2

Keramag Silk Umywalka 121620
Keramag Silk Umywalka 121620

Keramag Silk Umywalka 121660
Keramag Silk Umywalka 121650 1

More related articles