Mała umywalka do małej łazienki

keramag xeno2 umywalka 127040000Twoja łazienka jest tak mała, że ledwo udaje Ci się w niej obrócić? Wydaje Ci się, że można nabawić się w niej klaustrofobii? Pocieszymy Cię, nie jesteś sam!
Mała łazienka może być zmorą, gdy trzeba ją wyposażyć w ceramikę – nie można wstawić pełnowymiarowej wanny, bidet odpada, toaleta WC musi być niewielka, a umywalka mikroskopijna. Pojawia się nawet pytanie czy w ogóle wystarczy miejsca na umywalkę? Wstawienie szafki pod umywalkę również może być problematyczne – coś za coś – albo zrezygnujesz z prysznica albo miski WC, aby było miejsce na jej wstawienie. A może jednak został Ci wolny kąt w łazience?
Rozwiązaniem może być niewielka umywalka Geberit Xeno2. Wymiary 40×28 cm pokazują, że umywalka Geberit Xeno2 jest stworzona dla małych łazienek lub niewielkich toalet oddzielonych od łazienki. Jeśli ciężko Ci wyobrazić sobie ile miejsca zajmie taka umywalka, połóż dłonie płasko, złącz kciuki, rozczapierz palce – odległość między kciukiem a małym palcem wynosi w tym momencie około 20 cm, więc odległość między Twoimi małymi palcami wynosi około 40 cm – prawda, że umywalka Geberit Xeno2 zajmuje niewiele miejsca? Trzeba do tego dodać świetny design oraz informację, że w serii znajduje się również niewielka, dopasowana do tej umywalki szafka łazienkowa. Przyjrzyj się Geberit Xeno2, warto!

Jeśli zainteresował Cię ten temat to zobacz:

Geberit Xeno2 Umywalka meblowa lub wisząca mała 500.528.01.1

Keramag Xeno2 umywalka 127040000

 

Geberit Xeno2 Umywalka wisząca lub meblowa 500.529.01.1

Keramag Xeno2 Umywalka 127045000

More related articles