Ceramika łazienkowa – producenci

Ceramika łazienkowaRozwój nowoczesnych technologii powoduje, że na obecnym rynku dostępne są coraz to nowe produkty. Rozwijają się również nowe firmy. Często jednak znana marka przyciąga klientów, którzy wolą sprawdzonego producenta. Ceramika łazienkowa – producenci w tej branży bardzo często przez wiele lat zdobywają zaufanie swoich klientów.

Jednymi z wiodących producentów, których produkty do wyposażenia łazienek dostępne są na polskim rynku, są:  Kludi, GROHE, Hansgrohe, Kohler. Inne znane marki z jakimi można się spotkać przy zakupie wyposażenia łazienki to: Zucchetti Rubinetteria s.p.a., FERRO S.A., Geberit, Roca, Hüppe. Kludi funkcjonuje już na rynku od 1926r. Jej doświadczenie, powoduje że wszystkie jej produkty są najwyższej jakości. Zajmuje się ona produkcją komponentów, jak i produktów gotowych. Kolejną firmą jest GROHE.

Ta firma jest liderem na światowym rynku. Zajmuje się ona produkcją wysokiej jakości produktów sanitarnych. Ich niezawodna technologia, dzięki połączeniu z innowacyjnością i specyficznym wzornictwem stawia tą firmę ponad wszystkie inne. Z kolei producent Hansgrohe ma na swoim koncie nie tylko produkcję armatury sanitarnej, ale również wynalezienie takich elementów jak drążek prysznicowy, czy główka prysznicowa.  Kohler to chyba jedna z najstarszych firm.  Oferują oni swoim klientom kompletne wyposażenie łazienki. Ich największym atutem jest wzornictwo, które doceniają nawet architekci. Firma, której produkty równie często są nabywane na polskim rynku to Cersanit. Dla swoich klientów posiadają oni bardzo bogatą ofertę. Dzięki tej firmie można nie tylko wyposażyć łazienkę w ceramikę łazienkową, ale także zakupić meble łazienkowe, płytki ceramiczne i inne.

Dokonując wyboru produktu można się sugerować jego producentem, gdyż często znana marka to gwarancja jakości zakupionych produktów.

Jeśli zainteresował Cię ten temat to zobacz też:

Umywalka łazienkowaUmywalki łazienkowe

 

WannaWanny łazienkowe

 

Typowa toaletaToalety

More related articles