Bidety – Co nowego ?

Stylowy bidetBidet nie jest nowym wynalazkiem, w zasadzie to sprzęt niemalże zapomniany przez lata, jednak obecnie powoli wraca do łask. W związku z tym, producenci urządzeń sanitarnych prześcigają się we wprowadzaniu na rynek coraz to nowych modeli, które nie tylko ładnie wyglądają, pasując stylistycznie do reszty elementów wyposażenia łazienki, ale również są praktyczne.

Ostatnim krzykiem mody są bidety w żywych kolorach. Do przeszłości należą już nudne, tylko białe ceramiczne sprzęty sanitarne, jak umywalki, toalety, czy właśnie bidety. Coraz większą popularnością, wynikającą oczywiście z trendów w dekorowaniu wnętrza, cieszą się takie kolory, jak czerwień, czerń, czy złoto. W ostatnich sezonach popularny jest styl glamour, który stawia na kontrastujące ze sobą faktury, czyli na przykład błyszczące sprzęty na tle matowych kafelków.

Nowością są również proste geometryczne kształty o delikatnie zaokrąglonych krawędziach oraz formy przypominające twory organiczne. W związku z niewielkim metrażem większości mieszkań w polskich blokach, gdzie montaż bidetu jest niemożliwy, na rynku popularność zdobywają deski myjące. Urządzenia te często wyglądają jak zwykłe plastikowe deski, jednak wyposażone są w dodatkową baterię bidetową, dzięki czemu toaleta zyskuje funkcjonalność bidetu. Takie deski często mają wbudowane wiele innych przydatnych funkcji, jak podgrzewanie siedziska, automatyczne spłukiwanie wody (wraz z trybem oszczędności), czy nawet radio i odtwarzacz mp3!

Jeśli zainteresował Cię ten temat to zobacz też:

Bidet Catalano ProiezioniCatalano Proiezioni bidet 1BSPR00

 

Catalano Verso - bidetCatalano Verso bidet 1BSVE00

 

Bidet Catalano VersoCatalano Verso bidet BSVE

More related articles